Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Güvenilir Sohbet Odaları

Güvenilir Sohbet Odaları

Güvenilir Sohbet Odaları ile İlgili Önemli Tavsiyeler

Güvenilir sohbet odaları, yeni arkadaşlar edinmenin ve potansiyel ortak bulmanın en popüler yolunu somutlaştırır, belki yeni insanlarla tanışmanın en iyi yolu değildir, ancak hala popüler olanıdır.
Güvenli sohbet ile gitmeye karar verdiğinizde, zevklerinizi ve ilgi alanlarınızı yansıtan bir sohbet odası bularak başlamalısınız.
Mobil Sohbet Odalarından  en iyi şekilde yararlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Ancak, sohbetlerdeki herkesin sizinle aynı şeylerle ilgilenmediğini düşünürseniz, kendinizi bir tuhafla sohbet ederken bulacaksınız.
Bu nedenle, iyi bir sohbet siteleri seçerek başlayın, yabancılarla sohbet etme deneyiminizi tatmin edici kılmak için mümkün olan en iyi şekilde gitmeniz gerekir.

** Tavsiye 1 :

Anonim kalmak istiyorsanız verilerinizi güvence altına almalısınız. Aynı şey, eğer sohbet odanızda rastgele bir kamera varsa ve onu kullanmak istemiyorsanız.

Kimliğinizi ortaya çıkarabilecek videoları paylaşmamayı da seçebilirsiniz.
Bunun için kullanabileceğiniz çok sayıda iletişim kanalı var ve verileriniz güvende olduğu için hala anonimsiniz.

** Tavsiye 2 :

Telefon numarası, ev adresi gibi rastgele yabancılarla kişisel bilgilerinizi paylaşmaktan kaçınmalısınız…
Ayrıca soyadınızı bir yabancıyla paylaşmak iyi bir fikir değildir.
Ayrıca, gerçekten hoşlandığınız biriyle tanıştığınızı ve iyi geçindiğinizi düşünüyorsanız, yine de bazı önemli detayları saklamanızda fayda var.

** Tavsiye 3 :

Eğlenceli ve kişisel olmalısın.
Bu, kişisel bilgilerinizi verdiğiniz anlamına gelmez, ancak yabancılarla yaşam deneyimleriniz ve hikayeleriniz hakkında konuşabilirsiniz.

** Tavsiye 4 :

Sizi rahatsız eden sohbetlere devam etmek zorunda değilsiniz.
Biraz eğlenmek için içinde olduğunuzu hatırlamalı ve kimsenin uygunsuz bulduğunuz konuşmalara zorlamasına izin vermemelisiniz.

** Tavsiye 5 :

Yabancılardan bir şeyler indirmemelisiniz. Sohbet odalarında her türlü dosyayı paylaşmak mümkündür, ancak bu tür indirmelerde virüslere karşı dikkatli olmalısınız veya hack’leri çekmelisiniz çünkü kiminle konuştuğunuzdan emin olamazsınız bu yüzden indirmelerde dikkatli olun.
Kötü amaçlı yazılımları tutmak için doğru bilgisayar korumasına sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

** Tavsiye 6 :

Bunu yapan çok insan var. Bu yüzden öne çıkmak istiyorsanız, bunu yapmamalısınız. Konuştuğunuz kişi tek kelimeyle cevap veriyorsa aynı şeyi yapmayın. Tam cümleler yazmalı ve noktalama işaretleri kullanmalısınız.
Böylece farklı olduğunuzu fark edecekler.

Sonunda, Chat odalarında üstünlük elde etmenize yardımcı olmak için yapabileceğiniz tavsiyeleri bulacaksınız.

Loi 218 okunma
Cevap bırakın

alt dalga