Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbet Odaları Tavsiyeleri

Sohbet Odaları Tavsiyeleri

Sohbet Odalarında Çok Önemli Olan Tavsiyeler

Sohbet odaları tavsiyeleri Görgü kuralları, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olsun, herhangi bir söylemde çok önemlidir, konuşma sırasında insanlara rehberlik eder.

İnternette sohbet edenlerin herkes tarafından değiştirilebilir konular hakkında tartışabilecekleri bir mekan sağlayan birçok sohbet odası topluluğu vardır.

Birçok sohbet odasının, kullanıcıların uyması gereken kuralları vardır. Bu kurallar, tartışma sırasında kimsenin gücenmemesi için konulmuştur.

1. Telefon numaranız, ev adresiniz veya iş adresiniz veya ofisinizin konumu gibi kendinizle ilgili hayati kişisel bilgileri vermemelisiniz.
Gençler veya öğrenciler için, ebeveynleriniz için kişisel bilgileri veya okulunuzun adı ve yeri veya günlük programınız gibi kendi bilgileriniz vermeyin. Çünkü bu tür bilgileri verirseniz siz ve aileniz tehlikeye maruz kalırsınız.

2. Onunla internetten yeni tanışmış biriyle yalnız tanışma. Yanınızda bir arkadaşınızı veya ailenizden birini getirmelisiniz. İşler ters gittiğinde üzgün olmaktansa, güvenli olması için toplantıyı çok halka açık bir yerde yapmak daha iyidir.

3. Fotoğrafınızı göndereceğiniz kişinin arka planını kontrol etmeden fotoğrafınızı veya başka bir şey göndermeyin.
Kendinizi rahatsız ve belirsiz hissediyorsanız, göndermemek en iyi karardır. İçgüdü ve sağduyuyu kullanmalı ve onun yerine fotoğrafını istemeye çalışmalı, kişinin geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz.

4. Kendinizi rahatsız hissettiren hiçbir mesaja cevap vermemelisiniz.
Cevap vermek, yalnızca size daha kötü mesajların gönderilmesini teşvik eder.
Kaba posterleri disipline etme konusunda yardım için sohbet odalarının yöneticisine bildirin veya iletişime geçin.

5. Asla övünmemelisiniz. Doğru olsa da, kimse ne söylediğini bilmeyecek ve doğru olup olmadığı kimin umurunda?
Övünmek gönül sohbet sırasında sorunlara neden olabilir çünkü sizi dolandırabilecek kişilere bir sinyal göndermiş olursunuz.
Kendinizle ilgili internette övünmek isteyebileceğiniz herhangi bir bilgiyi sınırlamak daha iyidir.

6. Çevrimiçi sohbet ederken saygı duyulacak gönderiler için saygın kullanıcı adları veya takma adlar kullanmalısınız.
Özellikle kadınlar için yanlış türden ilgi uyandıracak cinsel isimlerden kaçının. Kullanacağınız isme karar verirken, en iyi niteliklerinizi ve çekeceğiniz insanları düşünmelisiniz.

7. Sohbet odalarında uygun bir dekora sahip olmalısınız. Cinsellik hakkında konuşmak istiyorsanız, bu tür davranışları teşvik eden yetişkinlere yönelik bir siteye gidin.
Ancak, eğer ciddi bir ilişki istiyorsanız, yetişkinlere yönelik siteler, oradaki çoğu kullanıcı gibi sizin için uygun olmayacaktır çünkü onlar sadece eğlence aramaktadırlar.

Loi 248 okunma
Cevap bırakın

alt dalga